Zamknij

Zaprasza do udziału w konkursie "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa"

12:00, 09.11.2019 | SzDK
Skomentuj
REKLAMA

Szubiński Dom Kultury zaprasza do udziału w tegorocznym konkursie "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa". Samodzielnie wykonane prace można składać w biurze placówki do dnia 29 listopada 2019 r.

REGULAMIN KONKURSU:

I. Organizator konkursu:
Organizatorem konkursu jest Szubiński Dom Kultury, ul. Kcyńska 13, 89-200 Szubin, tel. 52 384 82 35, 52 391 04 21.

II. Uczestnicy konkursu:
1. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci i młodzież. 
2. Konkurs będzie przeprowadzony w czterech kategoriach wiekowych: - dzieci do 6 lat (Przedszkola i Oddziały przedszkolne), - od 7 do 10 lat, - od 11 do 15 lat, - od 16 do 18 lat.

III. Cel i tematyka konkursu:
1. Celem konkursu jest: - przybliżenie i zainteresowanie dzieci i młodzieży tradycją związaną ze Świętami Bożego Narodzenia, - rozwijanie i kształtowanie żywej wyobraźni plastycznej, - rozwijanie wyobraźni przestrzennej, - prezentacja talentów plastycznych.
2. Tematem konkursu są ozdoby choinkowe. Każdy z uczestników ma za zadanie wykonać samodzielnie z własnych materiałów tylko jedną ozdobę choinkową.

IV. Zasady uczestnictwa:
1. Konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową jest konkursem plastycznym skierowanym do dzieci i młodzieży szkół miasta i gminy Szubin.
2. Wykonane prace powinny spełniać wszystkie „normy” ozdoby choinkowej, to znaczy: być lekkie, dekoracyjne i posiadać odpowiednie zawieszenie.
3. Prace należy opatrzyć metryczką umieszczoną w takim miejscu, żeby była widoczna. Metryczka musi zawierać: imię i nazwisko autora pracy, wiek, nazwę placówki i być wypełniona w sposób czytelny. Obowiązkowo należy załączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 1 do regulaminu - dostępny w zakładce "do pobrania" na stronie www.szdk.szubin.net).
4. Ozdoby wykonane zbiorowo, nieposiadające zawieszenia, opisane w sposób nieczytelny lub bez załączonej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brały udziału w konkursie.

V. Terminy:
1. Prace prosimy składać osobiście lub przesłać na niżej podany adres: Szubiński Dom Kultury ul. Kcyńska 13, 89-200 Szubin do dnia 29 listopada 2019 (decyduje data wpływu).
2. Prace konkursowe, spełniające warunki regulaminu będę eksponowane w Szubińskim Domu Kultury od dnia 9 do 13 grudnia 2019 roku.
3. Prace należy odbierać od 13 do 20 grudnia 2019 roku. Niedobrane prace w tym terminie przechodzą na własność SzDK.

VI. Rozstrzygnięcie konkursu:
Organizator powoła trzyosobową Komisję konkursową, która oceniać będzie: samodzielność wykonania, nawiązanie do tradycji świątecznej, staranność wykonania i wrażenie artystyczne. Przyzna ona nagrody w każdej kategorii wiekowej. Decyzje Komisji konkursowej są ostateczne i nieodwołalne.

VII. Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród:
Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród nastąpi 9 grudnia 2019 r. (poniedziałek) o godzinie 17.00 w Szubińskim Domu Kultury.

(SzDK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz