Zamknij

Mamy to! - poczuliśmy magię świąt Bożego Narodzenia

08:59, 21.12.2019 | MZS
REKLAMA

W czwartek, 19 grudnia 2019 r. w Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Zenona Erdmanna odbył się magiczny koncert. Muzeum Ziemi Szubińskiej i Zespół Wokalny INGENIUM pod kierunkiem Jolanty Muzalewskiej zaprosił mieszkańców na koncert świąteczny pt. POCZUJ MAGIĘ ŚWIĄT.

Obok młodych artystów z INGENIUM wystąpili gościnnie uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego w Szubinie, zespół ze Szkoły Podstawowej w Kowalewie pod kierunkiem Roberta Zdralka i zespół z Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie pod kierunkiem Zbigniewa Sabacińskiego. W koncercie wziął udział m.in. burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, radna Rady Miejskiej Hanna Adamczewska, dyrektorzy szkół Małgorzata Junyk i Adam Hak, prezesi organizacji społecznych, członkowie Rady Muzeum, mieszkańcy Szubina i rodzice młodych artystów.

Sala Domu Polskiego rozbrzmiewała śpiewem przez prawie dwie godziny. Na zakończenie dyrektor Muzeum Ziemi Szubińskiej Kamila Czechowska podziękowała młodzieży i opiekunom Jolancie Muzalewskiej, Zbigniewowi Sabacińskiemu i Robertowi Zdralkowi za występ i złożyła życzenia świąteczne. Kolejny magiczny koncert już za rok!

(MZS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA