Zamknij

Remigiusz Kuźmiński w dwóch nowych utworach

09.45, 25.05.2021 mm Aktualizacja: 15.17, 25.05.2021
REKLAMA

Remigiusz Kuźmiński to dyplomowany magister sztuki, artysta-muzyk, wokalista i dyrygent z wyższym wykształceniem muzycznym. Ukończona Akademia Muzyczna w Bydgoszczy (specjalizacja - wokalistyka jazzowa i klasyczna oraz dyrygentura jazzowa i klasyczna), a także Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia w Inowrocławiu (specjalizacja - wokalistyka klasyczna). Artysta pochodzi z Pałuk. Urodził się w Szubinie, a wychowywał się w Zalesiu Barcińskim w Gminie Barcin. Jako wokalista czynnie koncertuje na estradach w całym kraju. Nieprzerwanie od czasów studiów związany jest ze środowiskiem bydgoskiej kultury i sztuki. Prywatnie i zawodowo związany jest również z naszym regionem.

W ostatnim czasie Remigiusz Kuźmiński wydał dwa single. Do jednego z nich ukazał się także teledysk. Producentem i realizatorem obydwu utworów jest Wytwórnia Nagraniowa MG Studio w Bydgoszczy pod kierownictwem Marcina Grzelli.

Utwór "Życzenia z całego serca", który skomponował Andrzej Jastrzębiec-Kozłowski a słowa napisał Andrzej Zieliński miał swoją premierę w maju br.. Utrzymany jest w balladowej aranżacji z lekko jazzową i klasyczną interpretacją. Artysta zadedykował ten utwór swojej rodzinie, przyjaciołom i znajomym, a zwłaszcza swojej mamie z okazji tegorocznego Dnia Matki.

Nieco wcześniej, w marcu 2021r., muzyk wydał singiel zatytułowany "Niech moje serce" do słów Marka Dutkiewicza i muzyki Janusza Komana. Interpretacja i aranżacja tej kompozycji mieści się w stylistyce jazzowo - soulowej.

Oficjalna strona artysty - www.remigiuszkuzminski.pl

Szerzej o Remigiuszu Kuźmińskim pisaliśmy 
[ZT]10108[/ZT]

(mm)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%