Zamknij

Wielkie serce trafiło na licytacje. Zainteresowanie jest bardzo duże

21:40, 04.11.2020 | kcynia.info
Skomentuj
REKLAMA

O tym, że wielkie serce nastawione na pomaganie mają właściciele szubińskiej firmy IBIS przekonali się już mieszkańcy gminy Szubin i Kcyni. Do kilkunastu tygodni trwa akcja zbierania nakrętek dla Celinki Andrzejewskiej, a nakrętki zbierane są do pięknych pojemników w kształcie serca wyprodukowanych właśnie w szubińskiej firmie IBIS.

Czerwone serca spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Zapragnęły je mieć szkoły, sołectwa i inne organizacje chcące charytatywnie zbierać nakrętki.

Nastawieni na pomaganie wyprodukowaliśmy już kilkanaście serc do zbierania nakrętek, które zostały przekazane do lokalnych szkół i instytucji. Kolejne serca za chwilę trafią do tych, którzy takie serca u nas zamówili- informuje firma IBIS na swoim FB.

Dziś, dzięki wielkim sercom Państwa Barbary i Marka Jeż, właścicielom firmy Ibis – piece i maszyny piekarnicze z Szubina, na licytację trafia nietuzinkowy pojemnik na nakrętki, w kształcie serca- informuje Paweł Grochala z Szubina.

Gdzie stanie piękne serce- pojemnik na nakrętki? Wszystko zależy od osób, których marzeniem jest mieć przed swoją szkołą, zakładem pracy, remizą czy innym miejscem taki pojemnik.

Ruszyła wielka licytacja serducha na nakrętki. Cena wywoławcza to 500 złotych. Licytacja trwa do 10.11.2020. do godziny 20:00. Zwycięzca licytacji sam zaprojektuje hasło na serduchu. Termin realizacji to 14 dni od zakończenia licytacji i wpłaty na konto Celinki. Dostawa gratis do 30 km od Szubina, bądź wysyłka na koszt licytującego 120 zł na terenie całego kraju.

Licytacja od pierwszej chwili cieszy się ogromnym zainteresowaniem, serce stanie przed remizą, w sołectwie czy w którymś mieście? Za jaka kasę zostanie wylicytowane? Oj zapewne za wspaniałą, której Celinka Andrzejewska bardzo potrzebuje.

Oto link do licytacji https://www.facebook.com/groups/LicytacjeDlaCelinkiSMA/permalink/361

(kcynia.info)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz