Zamknij

Pożar domku w Szubinie. Sześć osób ewakuowanych

19.52, 04.07.2021 mm
REKLAMA

4 lipca 2021 roku około godz. 17:19 na stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Nakle nad Notecią wpłynęło zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnego w Szubinie.

Na miejsce natychmiast zadysponowano trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie, w tym podnośnik, zastęp OSP Szubin, zastęp OSP Rynarzewo. Po przybyciu na miejsce z okien wydobywał się ciemny dym, strażacy ewakuowali dwie osoby, nieprzytomnego mężczyznę i kobietę oraz przystąpili do działań.

Inne osoby znajdujące się w budynku ewakuowały się o własnych siłach. Łącznie 6 osób. Mężczyzna został zabrany do szpitala w Bydgoszczy. Kobieta została przebadana przez medyków na miejscu, nie wymagała hospitalizacji. Na miejsce przybyły dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz policjanci z Komisariatu Policji w Szubinie.

Do bardzo groźnego pożaru doszło w niedzielę (4.07.2021) w Szubinie - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 17.19 - informuje oficer dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle - Przy ul. Nakielskiej palił się dom jednorodzinny. Strażacy ewakuowali ze środka sześć osób. 

(mm)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%