Zamknij

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Nakła nad Notecią

21.06, 05.02.2022 zk Aktualizacja: 21.38, 07.02.2022
Skomentuj
REKLAMA

5 lutego 2022 roku około godz. 18:20 na skrzyżowaniu ulicy Olszewskiej z drogą krajową nr 10 (obwodnica) w Nakle nad Notecią doszło do tragicznego wypadku drogowego z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego.

Kierująca samochodem osobowym marki mitsubishi jadąc z kierunki Olszewki nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu prawidłowo z kierunku Sadek samochodowi ciężarowemu marki volvo w wyniku czego doszło do zderzenia. Samochód ciężarowy przewoził materiały metalowe i w wyniku zderzenia zjechał z drogi na pobliskie pole. Samochodem osobowym kierowała 52-letnia kobieta.

Strażacy przy użyciu urządzeń hydraulicznych uwolnili poszkodowaną nie dającą oznak życia. Kilkuminutowa reanimacja prowadzona przez strażaków i ratowników medycznych nie przywróciła czynności życiowych. Kierowcy samochodu ciężarowego nic się nie stało.

W działaniach ratowniczych udział brali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle nad Notecią, OSP Nakło, ZRM oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią.

Obecnie droga krajowa na odcinku od skrzyżowania z ul. Mrotecką do skrzyżowania z ul. Olszewską jest zablokowana.

(zk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%