Zamknij

Nocne działania strażaków z Szubina

mm 11:50, 21.03.2020 Aktualizacja: 14:53, 15.10.2025
Skomentuj Nocne działania strażaków z Szubina

21 marca 2020 roku przed godziną 2:00 na drodze krajowej nr 5 pomiędzy Rynarzewem, a Kołaczkowem doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego.

Samochód ciężarowy marki scania przewożący farbę w niewyjaśnionych okolicznościach zjechał do rowu i się wywrócił.

Kierowcy nic się nie stało. 67-letni mieszkaniec Golubia-Dobrzynia został ukarany mandatem. W działaniach ratowniczych udział brali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie i OSP Szubin. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

Około godz. 3.00 zastęp OSP Szubin został skierowany do kolejnego zdarzenia. W domu jednorodzinnym w Szubinie przy ul. Glinica zapaliły się sadze w kominie.

Działania strażaków polegały na wygaszeniu paleniska i przeczyszczeniu komina. Interwencję zakończyli po godz.5.

 

(mm)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu itvszubin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%