Zamknij
REKLAMA

Policjanci z Szubina zabezpieczyli ponad 60g marihuany

14:51, 16.05.2018 | KPP Nakło
REKLAMA
Skomentuj

Kryminalni z Szubina, zajmujący się między innymi zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 24-letni mieszkaniec miasta, w użytkowanych mieszkaniach, może posiadać narkotyki, a także kierować pojazdem pod ich wpływem. Sprawdzając swoje ustalenia, na ul. Kcyńskiej w Szubinie, zatrzymali do kontroli bmw, którym poruszał się mężczyzna.

Jego zachowanie wskazywało, że może być pod działaniem zabronionych substancji. Ponadto podczas przeszukania zajmowanych przez niego mieszkań policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 60 g marihuany. Mężczyzna został dowieziony do nakielskiej komendy, gdzie po badaniu narkotesterem potwierdziło się też, że kierował bmw pod wpływem środków odurzających. 

Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Zaraz za nim trafił tam 25-letni pasażer bmw, u którego podczas kontroli policjanci znaleźli niespełna 4 g suszu.

Zatrzymani już usłyszeli zarzuty. Kierowca bmw odpowie za posiadanie środków odurzających oraz kierowanie pojazdem pod ich wpływem. Pasażer auta usłyszał zarzut za posiadanie zabronionych środków. 

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii zatrzymanym grozi kara do 3 lat pozbawiania wolności. Sprawa swój finał będzie miała w sądzie.

(KPP Nakło)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone