Zamknij
REKLAMA

Wypadek w Małych Rudach, kierujący pod widocznym wpływem alkoholu

10:11, 10.03.2019 | MR
Skomentuj
REKLAMA

9 marca 2019 roku, około godz. 21.30 doszło do wypadku w miejscowości Małe Rudy na drodze powiatowej (Rynarzewo -  Łabiszyn).

Jak informuje podkom. Justyna Andrzejewska z KPP Nakło - 32-latek kierujący vw passatem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i uderzył w bok citroena c3. Kierowca vw passata - mieszkaniec gminy Szubin był pod widocznym wpływem alkoholu, ale nie poddał się badaniu alkomatem, w bydgoskim szpitalu pobrano mu krew do badań. Ponadto miał orzeczenie o zakazie prowadzenia pojazdów. Do szpitala zabrano też pasażera passata, a po badaniu zwolniono ze szpitala dwie kobiety podróżujące citroenem. Czynności przynajmniej na ten moment prowadzone są w kierunku wypadku drogowego. Citroenem podróżowały 3 kobiety, pasatem dwóch mężczyzn.

W działaniach ratunkowych brały udział OSP Rynarzewo i dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 2 w Szubinie oraz dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego. Na czas działania służb, droga powiatowa była całkowicie zablokowana.

(MR)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

leoleo

4 2

Straż (4 szt ) aż tyle potrzebne? Kasa się przyda a i drogę da się nawet jeżeli to nie jest konieczne można zamknąć Pytanie tylko dlaczego Policja się na to godzi ? 13:37, 10.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz