Zamknij
REKLAMA

Eksplozja w budynku jednorodzinnym w Mroczy

09:13, 25.10.2019 | zk
Skomentuj
REKLAMA

24 października 2019 roku około godz. 19:50 doszło do wybuchu gazu z rozszczelnionej butli w budynku jednorodzinnym przy ul. Rzemieślniczej w Mroczy. Eksplozja spowodowała uszkodzenia pomieszczeń znajdujących się na parterze budynku, a wszystkie okna  na poziomie parteru zostały uszkodzone.

W wyniku eksplozji poszkodowanym został mężczyzna, który doznał poparzeń II stopnia około 30-40% ciała i został przetransportowany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala w Bydgoszczy.

W działaniach ratowniczych uczestniczył zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle nad Notecią, zastęp OSP Mrocza, wspomniany już ZRM oraz policjanci z Mroczy i Nakła nad Notecią.

Na miejsce przybył ponadto: zastępca komendanta powiatowego PSP w Nakle nad Notecią, oficer operacyjny KP PSP w Nakle nad Notecią, przedstawiciel gminnego zespołu zarządzania kryzysowego w Mroczy, starosta nakielski, zastępca powiatowego inspektora nadzoru budowlanego w Nakle nad Notecią.

Z użytkowania wyłączono parter budynku i jedno pomieszczenie na piętrze. W piątek od rana PINB będzie prowadził dalsze czynności na miejscu zdarzenia.

(zk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz