Zamknij
REKLAMA

8 miesięczne dziecko z obrażeniami w szpitalu. Policja zatrzymała matkę

19:29, 15.02.2020 | mm
REKLAMA

14 lutego 2020 roku dzielnicowy Komisariatu Policji w Mroczy wraz z pracownikami Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy udali się na interwencję do jednego z mieszkań. Zastali w nim 8 miesięcznego chłopca z obrażeniami górnych i dolnych kończyn.

Matka tłumaczyła, że dziecko wypadło z łóżeczka. Wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego, który przewiózł dziecko do bydgoskiego szpitala. Lekarz po przeprowadzonych badaniach wykluczył, że obrażenia powstały w wyniku wypadnięcia z łóżeczka.

W tej sytuacji policjanci wszczęli czynności.

- Dziecko ma urazy kończyn górnych i dolnych. Częściowo są to złamania, częściowo skręcenia, ma także obrzęki ciała - powiedziała nam podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy z KPP Nakło nad Notecią, która  informuje, że policjanci z KPP Nakło wyjaśniają okoliczności w których postały obrażenia u 8 miesięcznego chłopca.

Dziecko zostało z obrażeniami ciała przetransportowany do szpitala w Bydgoszczy wczoraj (14.02.2020 r.) po tym kiedy w jego miejscu zamieszkania interweniował dzielnicowy wspólnie z pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej. Do tej sprawy dzisiaj do południa zatrzymano została matka 25-latka również został zatrzymany kilka godzin później 28-letni konkubent. Osoby w tej chwili przebywają w policyjnej izbie zatrzymań na chwilę obecną żadne z nich jeszcze nie usłyszał zarzutów.

Oczywiście znamy wersję matki, która mówi, że dziecko miało upaść z kanapy. Natomiast niewykluczone, że te obrażenia mogły powstać poprzez działanie innych osób, dlatego też zależy nam na wyjaśnienie tej sprawy. Z całą pewnością do tej sprawy będzie powołany biegły z zakresu medycyny, który będzie w stanie nam określić, kiedy powstały te obrażenia, jakie to są obrażenia i jaki był przede wszystkim mechanizm tych obrażeń.


 

(mm)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone