Zamknij
REKLAMA

Kolizja za kolizją na skrzyżowaniu DK5 z ul. Sienkiewicza

14:50, 21.02.2020 | mm
REKLAMA
Skomentuj

W piątek, 21 lutego 2020 roku o godz. 09.15 na skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza z objazdem węzła Łachowo w ciągu drogi krajowej nr 5 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych marki citroen c3 i skoda fabia. Do obsługi tego zdarzenia zadysponowano patrol policji oraz dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynikało, że kierująca osobową skodą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na kierowcy citroena. W wyniku czego doszło do zderzenia, w których żadna z podróżujących w pojazdach osób nie odniosła obrażeń. Nie była potrzebna pomoc medyków. Po uprzątnięciu pozostałości pokolizyjnych z drogi strażacy wrócili do bazy na miejscu pozostał patrol dzielnicowych z KP Szubin.

Na ich oczach, kilkanaście minut później, w tym samym miejscu doszło do podobnego zdarzenia. W tym przypadku kierujący kią nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu furgonem marki mercedes. W wyniku zderzenia dostawczak wylądował w rowie, natomiast osobówka uległa znacznemu uszkodzeniu. W tym zdarzeniu żaden z kierujących nie wymagał pomocy ratowników medycznych. Do obsługi tego zdarzenia wezwano dodatkowy patrol z ogniwa Ruchu Drogowego.

Na czas działaniu służb ruch na skrzyżowaniu był utrudniony.

(mm)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone