Zamknij
REKLAMA

Wypadek trzech pojazdów na rogatkach Szubina

18:19, 08.06.2020 | mm
Skomentuj
REKLAMA

8 czerwca 2020 roku około godz. 16.45 u zbiegu ulic Nakielskiej i Reymonta w Szubinie doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów. 

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie, OSP Szubin, dwa zastępy Zespołu Ratownictwa Medycznego, LPR oraz dwa patrole policji.

Droga Wojewódzka 246 całkowicie zablokowana, wyznaczono objazdów w Samoklęskach Dużych prze Zamość w kierunku Szubina i w Szubinie ul. 3- Maja przez Kcynie w kierunku Nakła. Przewidywany czas utrudnienia ok. 2h. 

Kwadrans przed godziną siedemnastą służby ratunkowe zostały zaalarmowane o zdarzeniu na ulicy Nakielskiej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 246. Przy skrzyżowaniu z ulicą Reymonta doszło do zderzenia renault trafic z samochodem osobowym marki Audi oraz volkswagenem lupo. – Kierowca renaulta skręcał z ul. Nakielskiej w ul. Reymonta. Zajechał drogę kierowcy audi, który w efekcie uderzył jeszcze w volkswagena – relacjonuje w rozmowie z nami podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nakle.

W wyniku wypadku cztery osoby zostały ranne. Kierowcy audi oraz volkswagena zostali odwiezieni do szpitala w Szubinie. Z kolei kierujący dostawczym renaultem został zabrany karetką pogotowia do szpitala w Bydgoszczy. Podobna decyzja zapadła w przypadku podróżującej z nim dziewczynki. Stan poszkodowanych w wypadku jest nieznany.

(mm)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

FatallFatall

0 0

Chińska felga w dwóch częściach 07:51, 10.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz