14 listopada 2020 roku około godz. 15:10 na drodze wojewódzkiej nr 246 w miejscowości Wieszki, gmina Nakło nad Notecią doszło do groźnego wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów samochodowych.
Na zakręcie drogi doszło do zderzenia jadącego w kierunku Szubina samochodu ciężarowego marki volvo z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym marki mazda, która została jeszcze uderzona przez jadący za nim samochód osobowy marki volkswagen.
Poszkodowane zostały cztery osoby jadące mazdą, dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci, które zostały zabrane przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i Zespoły Ratownictwa Medycznego do szpitala.
W działaniach ratowniczych uczestniczyły ponadto: zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle nad Notecią, zastęp OSP Paterek oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią. Droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu itvszubin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz