Zamknij
REKLAMA

Przedszkolaki z trójki świętowali Odzyskanie Niepodległości

15:15, 13.11.2017 | PS 3 Szubin
REKLAMA
Skomentuj

10 listopada 2017 r. w Samorządowym Przedszkolu nr 3 im. Wandy Chotomskiej świętowano obchody rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystość tą przedszkolaki rozpoczęły już dzień wcześniej. Odbył się wtedy koncert Pieśni Patriotycznych w wykonaniu zespołu dzieci i młodzieży pani Jolanty Muzalewskiej.

Następnie w piątek wszystkie dzieci i pracownicy przyszli galowo ubrani do przedszkola. Od rana nauczycielki w swoich grupach zapoznawały dzieci z danym tematem, opowiadały o symbolach narodowych i ich wartości dla wszystkich Polaków. Kolejnym punktem uroczystości było spotkanie w jednej sali, gdzie wszyscy wspólnie obejrzeli filmik, który wprowadził nas w temat Święta Niepodległości, po czym nastąpił występ artystyczny w wykonaniu przedstawicieli z trzech grup przedszkolnych.

Po części artystycznej wszystkie dzieci wraz ze swoimi paniami udały się pod Pomnik Niepodległości, gdzie zostały złożone kwiaty i zapalone znicze. Poprzez takie uroczystości kształtujemy u naszych dzieci postawę patriotyczną.

(PS 3 Szubin)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone