Zamknij
REKLAMA

Wspaniała wycieczka do Brzózek

10:30, 21.05.2019 | NP Słoneczko
REKLAMA
Skomentuj

W poniedziałek, 20 maja 2019 r. dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko” udali się  na wycieczkę do artystycznych Brzózek położonych niedaleko Szubina.

Był piękny słoneczny dzień. Na miejscu powitała nas sympatyczna pani Katarzyna, która przygotowała wiele niespodzianek. Oprowadziła i opowiedziała nam o swojej pięknej leśnej osadzie oraz o artystycznych pasjach.

Pani Kasia ustaliła z nami zasady obowiązujące podczas pobytu. Później całą grupą wyruszyliśmy na wycieczkę po lesie z opowieściami z życia lasu oraz informacjami utrwalającymi wiedzę dzieci na temat roślinności, zwierząt, które możemy spotkać na naszych terenach. Po powrocie biedroneczki mieli czas na chwilę odpoczynku i swobodne zabawy na leśnej polanie.

Następną atrakcją był udział w profesjonalnych zajęciach plastycznych. Uczestnicy po krótkim wprowadzeniu przez panią Kasię przystąpili, pod jej okiem, do wykonania rysunków pastelami. 

Powstały piękne prace, dzieci mogły dostrzec nowe barwy, uczyć się nowych technik plastycznych oraz  posmakować zupy z ekologicznych warzyw. Po tak wspaniałych przeżyciach możemy powiedzieć, że dla wszystkich przedszkolaków był to dzień pełen wrażeń. Spędziliśmy miło czas na świeżym, zdrowym powietrzu w otoczeniu malowniczej przyrody leśnej.


 

(NP Słoneczko)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone