Zamknij
REKLAMA

Zajęcia Adaptacyjne w Samorządowym Przedszkolu nr 3 w Szubinie

10:00, 03.07.2019 | PS 3 Szubin
REKLAMA

W dniach 24-28 czerwca 2019 r. w Samorządowym Przedszkolu nr 3 w Szubinie odbyły się "Zajęcia Adaptacyjne’’. Miały one na celu poznanie nowego środowiska przez dzieci, poznanie nauczycieli i rówieśników, rozpoznanie terenu, sal przedszkolnych.

W pierwszym dniu odbyło się spotkanie z dyrektorem przedszkola panią Lidią Zielińską. Rodzice i dzieci mieli możliwość zwiedzić przedszkole oraz poznać bliżej ofertę przedszkola. W tym roku podczas zajęć adaptacyjnych zaprezentowały się firmy, które prowadzą w naszym przedszkolu dodatkowe zajęcia.

W poniedziałek reprezentowała się firma „Centrum tańca Gabi”. Dzieci uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych, z wykorzystaniem chusty Klanza oraz z szarfami.

We wtorek zajęcia prowadził pan z "Football Academy”. Maluszki uczestniczyły w zabawach ruchowych przygotowujących do gry w piłkę nożną. W czwartek zajęcia w przedszkolu prowadziła firma "Przedszkoliada".

Był to zestaw różnych zabaw ruchowych, które wpływają na wszechstronny rozwój ruchowy dzieci. W pozostałe dni najmłodsi przedszkolacy mogli korzystać ze sprzętów na placu zabaw oraz wykorzystać dostępne przyrządy do zabaw sportowych.

Maluchy bardzo chętnie uczestniczyli w "Dniach adaptacyjnych" nie mogąc już się doczekać rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

(PS 3 Szubin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone