Zamknij

Tydzień Kolorów w Samorządowym Przedszkolu nr 3

13:17, 28.02.2020 | PS 3 Szubin
Skomentuj
REKLAMA

W dniach od 17.02.2020 do 21.02.2020 w Samorządowym Przedszkolu nr 3 w Szubinie odbył się Tydzień Kolorów. Tematem przewodnim były spotkania z ciekawymi ludźmi.

Poniedziałek rozpoczął się mixem kolorów czyli balem karnawałowym, podczas którego, dzieci przebrane były za różne postaci z bajek.

Wtorek był dniem białym . Tego dnia gościliśmy Panią Martę Michałowską ? technika dentystycznego, która opowiedziała nam jak prawidłowo dbać o zęby oraz przygotowała dla nas przepyszne soki owocowe.

Środa była dniem czerwonym. Naszym gościem była Pani Angelika Rutkowska ? ratownik medyczny. Dzieci nauczyły się podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy.

Czwartek był dniem żółto ? pomarańczowym. Naszym gościem był Pan Marcin Gąsiorowski -  instruktor Zumby Fitness i Zumby Kids, który porwał nas do tańca i zapoznał z tajnikami zumby.

Piątek był dniem zielonym. Odwiedzili nas Pan Jakub Sokołowski ? leśniczy z Nadleśnictwa Szubin, który opowiedział o swoim zawodzie i zwierzętach leśnych. Natomiast Pani Patrycja Machoń - pracownik ds. Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nakle nad Notecią,  opowiedziała nam jak prawidłowo powinniśmy się odżywiać.

Przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za przybycie i opowieści o swoich pasjach. Mamy nadzieję, że kolorowy tydzień podobał się wszystkim dzieciom. Następne spotkanie z kolorami już za rok.

(PS 3 Szubin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%