Zamknij

Kradły perfumy i zaatakowały ochroniarza

19.58, 05.07.2021 KPP Nakło
Skomentuj
REKLAMA

Dwie mieszkanki powiatu bydgoskiego usłyszały zarzuty za kradzież w drogerii i zmuszanie do określonego zachowania pracownika ochrony, który chciał odzyskać skradzione mienie. Podejrzanym grozi 5 lat więzienia, a decyzje w ich sprawie podejmie sąd.

Sytuacja miała miejsce w ubiegły piątek (2.07.21) w jednej z drogerii w Szubinie. Pracownik ochrony zauważył dwie kobiety, które kradły perfumy. Kiedy podejrzane przekroczyły linę kas zostały przez mężczyznę ujęte. Odebrano im warte prawie 700 złotych flakony, które zabrały z półek i powiadomiono je, że na miejsce zostaje wezwana policja.

Wtedy obie (39 i 66l.) wpadły w szał, a swoją agresję skierowały na ochroniarza, próbując go w ten sposób zmusić, by nie wzywał mundurowych. Po chwili wybiegły z drogerii.

Podejrzane zostały zatrzymane już po kilku minutach przez mundurowych z miejscowego komisariatu. Jeszcze tego samego dnia obie usłyszały zarzuty kradzieży perfum i zmuszania do określonego zachowania pracownika ochrony. Grozi mi kara nawet do 5 lat więzienia.

(KPP Nakło)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%