Zamknij

Pijany ruszył w trasę fordem i spowodował zdarzenie drogowe

20.17, 26.10.2022 KPP Nakło Aktualizacja: 08.42, 01.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Prawie promil alkoholu w organizmie miał kierowca forda, którego z ruchu wyeliminowali szubińscy patrolowcy. 19-latek odpowie też za spowodowanie zdarzenia drogowego, do którego doprowadził chwilę przed tym, jak został zatrzymany.

Szubińscy patrolowcy pełniąc służbę na terenie miasta zwrócili uwagę na forda, którego kierujący miał wyraźne problemy z utrzymaniem właściwego toru jazdy. Auto zostało skontrolowane i okazało się, że powadził je 19-letni mieszkaniec Bydgoszczy. Od kierowcy wyraźnie czuć było alkohol, a użyty alkomat wykazał w jego organizmie prawie promil. Policjanci zatrzymali kontrolowanemu elektronicznie prawo jazdy i wręczyli wezwanie na przesłuchanie. Wcześniej dokładnie sprawdzili forda i okazało się, że ma on uszkodzenia świadczące o tym, że uczestniczył w zdarzeniu drogowym, co szybko się potwierdziło. Okazało się, że 19-latek krótko przed tym, jak został skontrolowany, uderzył na jednej z ulic w znak drogowy i ogrodzenie posesji.

Wczoraj (25.10.22) mieszkaniec Bydgoszczy usłyszał zarzuty za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, a materiały zgromadzone przez śledczych w jego sprawie trafią do oceny sądu. 19-latek odpowie też za spowodowanie zdarzenia drogowego.

(KPP Nakło)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%