Zamknij

Wysoki mandat dla kierowcy ciężarówki za spowodowanie zdarzenia drogowego

16.06, 14.11.2022 KPP Nakło Aktualizacja: 11.49, 21.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Mandatem opiewającym na kwotę 2 tysięcy złotych ukarany został 20-latek, który doprowadził do wywrócenia scanii z naczepą. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (12.11.22) w Wąsoszu.

Zgłoszenie o tym, że w Wąsoszu przewróciła się ciężarowa scania, a przewożony ładunek rozsypał się na pobocze, wpłynęło do dyżurnego szubińskiego komisariatu w sobotę (12.11.22) krótko po godzinie 13. Okoliczności zdarzenia wyjaśniali skierowani na miejsce dzielnicowi. Jak wynika z ich wstępnych ustaleń, kierowca scanii na łuku drogi nie zapanował nad pojazdem doprowadzając do jego wywrócenia, a przewożony ładunek wysypał się na pobocze. Na szczęście w czasie, kiedy doszło do zdarzenia, w rejonie drogi nie znajdowały się inne osoby, bo następstwa zdarzenia mogłyby mieć tragiczne skutki.

20-letni kierowca scanii nie odniósł obrażeń, a podróżująca z nim pasażerka została przetransportowana do szpitala na badania. Mieszkaniec gminy Kcynia za spowodowanie zdarzenia został ukarany mandatem w wysokości 2 tysięcy złotych.

(KPP Nakło)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%