Zamknij
REKLAMA

25-latek zatrzymany z narkotykami

09:45, 10.07.2018 | KPP Nakło
REKLAMA
Skomentuj

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Mroczy w niedziele,  08 lipca 2018 r. zatrzymali do kontroli drogowej pojazd volkswagen. Podczas  wykonywania kontroli przewożonego bagażu oraz kontroli osobistej mundurowi znaleźli u 25-letniego mieszkańca Mroczy zawiniątko z zawartością suszu roślinnego. Wstępne badanie wykazało, że zabezpieczona substancja to prawdopodobnie marihuana.

Ponadto w trakcie kontroli zachowanie mężczyzny wzbudziło u policjantów podejrzenie, że może on być nietrzeźwy lub pod działaniem narkotyków. Mundurowi wobec 25-latka użyli testera narkotykowego, który dał wynik pozytywny w kierunku marihuany.

Mężczyźnie została pobrana krew do badań i po wykonana czynności procesowych został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Niebawem zebrany materiał dowody pozwoli na przedstawienie zarzutów mężczyźnie za posiadanie środków odurzających oraz za kierowanie pojazdem pod działaniem marihuany. O jego dalszym losie będzie decydował sąd, a według obowiązujących przepisów sprawcy grozi kara do 3 pozbawienia wolności za posiadanie środków narkotycznych oraz do 2 lat więzienia za kierowanie pojazdem pod wpływem środka odurzającego.

(KPP Nakło)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone