Zamknij
REKLAMA

Policja apeluje! Jedź ostrożnie!

08:22, 05.12.2018 | KPP Żnin
REKLAMA
Skomentuj

W ciągu ostatnich kilku dni warunki pogodowe uległy znacznemu pogorszeniu. Lokalne przymrozki i mgły wymuszają zmianę techniki prowadzenia pojazdów i dostosowanie prędkości do warunków drogowych. Niestety nie wszyscy kierowcy o tym pamiętają.

Podczas minionego weekendu na terenie żnińskiego powiatu poszło do dwóch wypadków drogowych. Obydwa zdarzenia zaistniały w Lubczu na drodze krajowej nr 5.

W sobotę (01.12.18) około godz. 20.45 kierujący pojazdem marki Opel Astra w wyniku nieprawidłowej zmiany kierunku jazdy wypadł z jezdni i zjechał na plac budowy S-5. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca - 74-letni mieszkaniec Bydgoszczy. W niedzielę (02.12.18) około godz. 8.20 kierujący pojazdem marki Skoda na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i wjechał do przydrożnego rowu. Pasażerowie, którzy podróżowali skodą, z obrażeniami trafili do szpitala.

Okoliczności i przyczyny obydwóch wypadków wyjaśniają żnińscy mundurowi pod nadzorem prokuratura.

Policjanci apelują! Zachowajmy ostrożność na drodze! Nie dostosowanie prędkości do warunków ruch to najczęstsza przyczyna zdarzeń drogowych. Pamiętajmy, że to od nas zależy nasze bezpieczeństwo oraz innych uczestników ruchu drogowego.  

(KPP Żnin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone