Zamknij
REKLAMA

Nowy radiowóz dla policjantów z Szubina

11:49, 14.12.2020 | KPP Nakło
REKLAMA

Nowa kia ceed od piątku wzbogaciła flotę policjantów z Komisariatu w Szubinie. W zakupie radiowozu partycypowało Starostwo Powiatowe oraz Gmina Szubin. Całkowity koszt zakupu auta to ponad 107 tysięcy złotych.

Piątek (11.12.20) był ważnym dniem dla policjantów z Komisariatu Policji w Szubinie, gdyż wzbogacili się oni o nowy pojazd służbowy. W kosztach zakupu nowoczesnego, oznakowanego radiowozu marki Kia Ceed partycypowało Starostwo Powiatowe oraz Gmina Szubin. Oba samorządy na zakup auta przekazały po 25 tysięcy złotych. Pozostałe środki, ponad 57 tysięcy złotych, pochodziły z budżetu Policji.

Ze względu na panującą pandemię oficjalne przekazanie pojazdu było niemożliwe, jednak auto już od piątku (11.12.20) służy mundurowym. Kia z pewnością sprawdzi się w trakcie podejmowanych działań policyjnych, co będzie miało realne przełożenie na poprawę bezpieczeństwa na terenie gminy Szubin.

Szubińscy policjanci dziękują władzom Starostwa Powiatowego oraz Gminy Szubin za wsparcie oraz przekazanie środków na zakup radiowozu.

(KPP Nakło)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA