Zamknij
REKLAMA

Rolnicy z Gminy Szubin nagrodzeni

20:54, 24.01.2020 | UM Szubin
REKLAMA
Skomentuj

22 stycznia 2020 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Szubinie odbyło się spotkanie Burmistrza Szubina z laureatami 17. edycji konkursu „ROLNIK POMORZA I KUJAW”, tj.:

  • Panem Stanisławem Błażejewskim - zarządcą Przedsiębiorstwa Agropin w Pińsku – zdobywcą tytułu "ROLNIK POMORZA I KUJAW 2019" w kategorii: gospodarstwa wielkotowarowe, nominowanym do konkursu przez Gminę Szubin,
  • Panem Józefem Bączkiem - producentem rolnym z Wymysłowa i wieloletnim Sołtysem Sołectwa Stary Jarużyn, który został uhonorowany przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi odznaką  „ZASŁUŻONY DLA ROLNICTWA”.

Szanowni Laureaci odebrali nagrody podczas uroczystego rozstrzygnięcia Konkursu ROLNIK POMORZA i KUJAW 2019, które odbyło się w Filharmonii Pomorskiej im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy 11 stycznia 2020 r.

Obaj Panowie zostali wyróżnieni za zaangażowanie w realizację przedsięwzięć przyczyniających się do rozwoju rolnictwa na terenie gminy Szubin, konsekwentne i efektywne wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych stanowiących inspirację dla pozostałych producentów rolnych, a także kształtowanie postaw służących rozwojowi lokalnych społeczności.

W spotkaniu zorganizowanym przez Burmistrza Szubina uczestniczyła również Zastępca Burmistrza, Pani Wioletta Borys - Stachowiak oraz przedstawicielki Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa tut. Urzędu:  Pani Iwona Kubiak (Dyrektor Wydziału) oraz Małgorzata Pietrykowska.

Burmistrz przekazał Laureatom okolicznościowe listy gratulacyjne oraz statuetki, wyraził uznanie dla Ich przywiązania do ziemi oraz życzył, by podejmowane w kolejnych latach działania stawały się źródłem osobistej satysfakcji.

Podziękował również obu Panom za promowanie Gminy Szubin na terenie województwa kujawsko – pomorskiego, żywiąc nadzieję, że w przyszłych edycjach tego prestiżowego konkursu inni Rolnicy z gminy Szubin również znajdą się w gronie najwybitniejszych producentów rolnych Pomorza i Kujaw. Organizatorem Konkursu jest corocznie Kujawsko – Pomorskie Centrum Organizacji Imprez.

(UM Szubin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone