Zamknij

Nuczyciel wiedzy o społeczeństwie

Miejsce pracy: Kcyńska 36, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: nauka wiedzy o społeczeństwie, 1 godz. tygodniowo; wynagrodzenie mc brutto wg tabeli MEN kontakt: [email protected] lub 52-384 28 19
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 1 PLN
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wiedza o społeczeństwie
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Zakład Poprawczy w Szubinie
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Kcyńska 36, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Aurelia Kantorska
    Numer telefonu: 52-384 28 19
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: 01.07.2022 - 28.07.2022, Godziny : 08.00- 14.00
    zgodnie z zawodem i specjalnością; 30 godzin tygodniowo
    StPr/22/0919
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    różne prace ogólnobudowlane
    StPr/22/0900
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów
    StPr/22/0891
    wynagrodzenie od od 3 110 PLN

    załadunek i rozładunek opon, mile widziane doświadczenie; praca na dwie zmiany 8-16 i 12-20
    StPr/22/0883
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    zamiatanie, mycie podłogi, odkurzanie, mycie okien, mycie sanitariatów; ustalony stopień niepełnosprawności
    StPr/22/0823
    wynagrodzenie od od 1 505 PLN

    nauka wiedzy o społeczeństwie, 1 godz. tygodniowo; wynagrodzenie mc brutto wg tabeli MEN kontakt: [email protected] lub 52-384 28 19
    StPr/22/0714
    wynagrodzenie od od 1 PLN

    pielęgnacja roślin, koszenie trawy, prace porządkowe na powietrzu Oferta pracy w ramach robót publicznych - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
    StPr/22/0657