Zamknij

Blacharz samochodowy

Miejsce pracy: Mostowa 15, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Blacharz samochodowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 6 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Blacharz samochodowy*
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe, inne
        Pracodawca: Mechanika-Blacharstwo Pojazdowe Władysław Szarwark
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Sportowa 7, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Paulina Czerwińska
        Numer telefonu: 523911319
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie
        - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów
        StPr/22/1279
        wynagrodzenie od od 3 110 PLN

        rozpisywanie terminów rozpraw i posiedzeń zgodnie z wyznaczonymi wokandami (w systemie Currenda), -wykonywanie zarządzeń Sędziego lub referenderza sądowego oraz zadań zleconych, ekspedycja korespondencji, sporządzanie zawiadomień, przepisywanie pism na komputerze, skanowanie lub kopiowanie dokumentów, sporządzanie spisów dokumentacji archiwalnej
        StPr/22/1287
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        Monter instalacji centralnego ogrzewania,instalacji wodnokanalizacyjnej, instalacji gazowych,przydomowych oczyszczalni ścieków
        StPr/22/1232
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Doświadczenie w trybowaniu głów wieprzowych- wymagane!
        StPr/22/1208
        wynagrodzenie od od 6 500 do 7 500 PLN

        załadunek i rozładunek opon, mile widziane doświadczenie; uprawnienia: operator wózka widłowego i prawo jazdy kat. B; praca na dwie zmiany 8-16 i 12-20
        StPr/22/1197
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        StPr/22/1095
        wynagrodzenie od od 3 010 do 6 000 PLN

        Mechanik samochodowy
        StPr/22/1096

        rehabilitacja zawodowa i społeczna osób niepełnosprawnych; kontakt: osob/tel./email [email protected]
        StPr/22/1030