Zamknij

SPEDYTOR- PRACOWNIK BIUROWY

Miejsce pracy: Sportowa 2, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: * kontakt z Kierowcą, nadzorowanie jego pracy * przepływ dokumentów CMR i itp. * kontrola w/w dokumentów * współpraca z innymi działami w firmie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 30.01.2023
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie branżowe
    Język:
    • niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
    • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • obsługa komputera - pakiet programów office
      • praca w zespole
      • Biegła znajomość języka angielskiego
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Umiejętność 2] : samodzielna organizacja pracy [Umiejętność 1] : Znajomość języka niemieckiego [Inne] : Mile widziane doświadczenie ale nie wykluczamy zatrudnienia osoby chętnej do przyuczenia.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: MACIEJ LEWANDOWSKI
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Sportowa 2, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: JOANNA DANIELEWICZ
        Numer telefonu: 666063901
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: 18.01.2023 - 28.02.2023, Godziny : 08.00 -14.00
        załadunek i rozładunek opon, mile widziane doświadczenie; mile widziane uprawnienia: operator wózka widłowego , dodatkowe-prawo jazdy kat. B; praca na dwie zmiany 8-16 i 12-20
        StPr/23/0099
        wynagrodzenie od od 3 490 PLN

        nauka przygotowywania posiłków na miejscu i na wynos (pizza, kebab, zapiekanka, hamburger(, posiłków campingowych, obsługa imprez okolicznościowych, kontakt z klientem podczas przyjmowania zamówień w lokalu i wynos, pozyskiwanie informacji o nowoczesnej kuchni zarówno włoskiej jak i innych krajów Oferta stanowi realizację zobowiązania pracodawcy do zatrudnienia osoby po stażu. W pierwszej kolejności zostanie skierowana osoba odbywająca staż u tego pracodawcy..
        StPr/23/0089

        przyjmowanie zamówień obsługa klienta, przygotowywanie posiłków, przygotowanie stanowiska pracy, obsługa kasy fiskalnej, dbałość o czystość i higienę w miejscu pracy, informowanie przełożonego o kończących się produktach; staż realizowany w godzinach 13-21 Oferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
        StPr/23/0072
        wynagrodzenie od 1 565 PLN

        pomoc dzieciom w wykonywaniu czynności samoobsługowych, w tym korzystanie z toalet, karmienie, dbanie o higienę uczniów, pomoc w spożywaniu posiłków, sprawowanie opieki nad uczniami w czasie wycieczek szkolnych, czuwanie nad bezpieczeństwem uczniów w szatni, wspieranie nauczycieli w dyżurach międzylekcyjnych, współpraca z nauczycielami nad podnoszeniem estetyki pomieszczeń klasowych, w przygotowywaniu materiałów edukacyjnych, oraz w wprowadzaniu metod pracy rewalidacyjnej, dbanie o czystość i porządek w szkole Oferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
        StPr/23/0073

        spełnianie w stosunku do dzieci czynności obsługowych, uczestniczenie w wycieczkach i spacerach dzieci, utrzymywanie w ładzie i porządku oraz czystości przydzielonego pomieszczenia wg ustalonego harmonogramu, dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków, wspieranie nauczyciela przedszkolnego w grupie nad dziećmi podczas zajęć dydaktycznych i czasu wolnego Oferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
        StPr/23/0074

        szycie odzieży
        StPr/23/0068

        * kontakt z Kierowcą, nadzorowanie jego pracy * przepływ dokumentów CMR i itp. * kontrola w/w dokumentów * współpraca z innymi działami w firmie
        StPr/23/0040
        wynagrodzenie od od 4 700 PLN

        obróbka mięsa
        StPr/23/0027
        wynagrodzenie od od 25 do 7 500 PLN

        2 zmiany: 6.00-14 00 i 14.00-22.00
        StPr/23/0019
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        StPr/23/0020