Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Pałucka 11, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: roboty wykończeniowe typu malowanie, szpachlowanie, docieplenia, regipsy, pracodawca zapewnia dowóz z Szubina do miiejsca wykonywania pracy i powrót, prace na terenie: Bydgoszcz, Szubin, Żnin, Naklo i
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 22.02.2019
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 5 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania dodatkowe
    Zawód:
    • Pomocniczy robotnik budowlany
      Pracodawca: Zakład Remontowo-Budowlany "Adex" Dariusz Dudkiewicz
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Pałucka 11, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Dariusz Dudkiewicz
      Numer telefonu: 509 850 188
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: 21.02.2019 -21.04.2019, Godziny : 8.00 - 14.00
      pielegnacja roslin i koszenie traw, pracw przy wycince krzewów Oferta pracy w ramach robót publicznych - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
      StPr/19/0456
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      projektowanie/tworzenie grafiki na odzież sportową,współpraca z klientami polskimi i zagranicznymi, współpraca w procesie produkcji wewnątrzzakładowej;bardzo dobra znajomość programu Corel Draw, znajo
      StPr/19/0440
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      wymiana i naprawa opon i dętek samochodowych
      StPr/19/0442

      opieka nad dziećmi, bieżąca dbałość o higienę dzieci; wykształcenie wyższe kierunkowe-uprawnienia do wykonywania zawodu pielęgniarki; godziny pracy 7.00-15.00
      StPr/19/0399
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Naprawa pojazdów samochodowych
      StPr/19/0396

      rozładunek, załadunek, dostarczanie do/bądź odbieranie towaru od klienta, prace fizyczne na składzie, workowanie, porządki; mile widziane doświadczenie, prawo jazdy kat. B
      StPr/19/0358
      wynagrodzenie od od 2 490 PLN

      roboty wykończeniowe typu malowanie, szpachlowanie, docieplenia, regipsy, pracodawca zapewnia dowóz z Szubina do miiejsca wykonywania pracy i powrót, prace na terenie: Bydgoszcz, Szubin, Żnin, Naklo i
      StPr/19/0344
      wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

      - komunikacja z potencjalnym klientem -obsługa kasy fiskalnej -projektownie pomieszczeń kuchennych na programie CAD -sprawdzanie zgodności dostawy towaru -montaż mebli na ekspozycję -dostawa towaru
      StPr/19/0304
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      obsługa komputera i urządzeń biurowych, w branzy budowlanej
      StPr/19/0282

      dozór i ochrona mienia wew. i zew. szkoły drobne naprawy i czynności konserwatorskie nadzór nad halą sportową
      StPr/19/0287