Specjalista ds eksportu i kooperacji

Miejsce pracy: Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: współpraca z klientami (głównie zagranicznymi),realizacja zamówień produkcyjnych wraz z przygotowaniem pełnej dokumentacji, opieka nad całym procesem produkcji odzieży, współpraca ze szwalniami i dost
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 26.03.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, inne
    Uprawnienia:
    • Zdolności organizacyjne
    • Obsługa komputera - pakiet MS Office
      Wymagania dodatkowe
      Język:
      • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Dąbrowskiego 46, 89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomo
        Osoba do kontaktu: Jolanta Azjan-Walczak
        Numer telefonu: 52-391 13 10, 52-384 92 78
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: podanie-list motywacyjny, cv, dokumenty potwierdzające kwalifikacje i doświadczenie zawodowe oraz wykształcenie
        lagowanie materiału (warstwowe uładanie materiału na stole krojczym) -istnieje możliwość przyuczenia
        StPr/19/0596
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Zgodnie z programem stażu
        StPr/19/0434
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        StPr/19/0435

        prace ogólnobudowlane, pracow jazdy kat.B
        StPr/19/0588
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Porządkowanie terenu, prace gospodarcze, sadzenie drzewek, prace w ogrodzie, docelowo praca na portierni.Wymagany stopień niepełnosprawności. Praca w Szubinie.
        StPr/19/0551

        Zajęcia rehabilitacyjne z osobami niepełnosprawnymi.Godziny do dogadania czy po 4 godizny dziennie czy 8 godzin w rolziczeniu na pół etatu.
        StPr/19/0557
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,dekretacja i księgowanie faktur kosztowych i sprzedażowych,wystawianie faktur,przelewów,obsługa kasy przedsiębiorstwa oraz kasy f
        StPr/19/0513
        wynagrodzenie od 2 500 - 2 700 PLN

        szycie i krojenie tkanin, we własnym mieszkaniu, wymagana własna maszyna overlock i stebnówka, mile widziany własny samochód
        StPr/19/0495
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        współpraca z klientami (głównie zagranicznymi),realizacja zamówień produkcyjnych wraz z przygotowaniem pełnej dokumentacji, opieka nad całym procesem produkcji odzieży, współpraca ze szwalniami i dost
        StPr/19/0466
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Naprawa pojazdów samochodowych
        StPr/19/0396