Krawcowa- szycie chałupnicze

Miejsce pracy: 3 Maja 39/7, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: szycie i krojenie tkanin, we własnym mieszkaniu, wymagana własna maszyna overlock i stebnówka, mile widziany własny samochód
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 02.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Umiejętność szycia
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Piotr Radomski Styl Anastazji Usługi Krawieckie
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 3 Maja 39/7, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Piotr Radomski
      Numer telefonu: 797 682 305
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: 01.04.2019 - 30.04.2019, Godziny : 08.00 - 14.00
      lagowanie materiału (warstwowe uładanie materiału na stole krojczym) -istnieje możliwość przyuczenia
      StPr/19/0596
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Zgodnie z programem stażu
      StPr/19/0434
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      StPr/19/0435

      prace ogólnobudowlane, pracow jazdy kat.B
      StPr/19/0588
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Porządkowanie terenu, prace gospodarcze, sadzenie drzewek, prace w ogrodzie, docelowo praca na portierni.Wymagany stopień niepełnosprawności. Praca w Szubinie.
      StPr/19/0551

      Zajęcia rehabilitacyjne z osobami niepełnosprawnymi.Godziny do dogadania czy po 4 godizny dziennie czy 8 godzin w rolziczeniu na pół etatu.
      StPr/19/0557
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,dekretacja i księgowanie faktur kosztowych i sprzedażowych,wystawianie faktur,przelewów,obsługa kasy przedsiębiorstwa oraz kasy f
      StPr/19/0513
      wynagrodzenie od 2 500 - 2 700 PLN

      szycie i krojenie tkanin, we własnym mieszkaniu, wymagana własna maszyna overlock i stebnówka, mile widziany własny samochód
      StPr/19/0495
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      współpraca z klientami (głównie zagranicznymi),realizacja zamówień produkcyjnych wraz z przygotowaniem pełnej dokumentacji, opieka nad całym procesem produkcji odzieży, współpraca ze szwalniami i dost
      StPr/19/0466
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Naprawa pojazdów samochodowych
      StPr/19/0396