Księgowa/y

Miejsce pracy: Jana Pawła II 54, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,dekretacja i księgowanie faktur kosztowych i sprzedażowych,wystawianie faktur,przelewów,obsługa kasy przedsiębiorstwa oraz kasy f
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 04.04.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 2 700 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
    Zawód:
    • Księgowy (wymagany staż - lata: 2)
      Uprawnienia:
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Zdolności organizacyjne
        Wymagania dodatkowe
        • Zanjomość programu ENOVA i INSERT
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: CMT Polska Sp. z o.o.
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Jana Pawła II 54, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Renata Laskowska
          Numer telefonu: 52-320 49 29
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: 28.02.2013 - 30.04.2013, Godziny : 8.00-14.00
          lagowanie materiału (warstwowe uładanie materiału na stole krojczym) -istnieje możliwość przyuczenia
          StPr/19/0596
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          Zgodnie z programem stażu
          StPr/19/0434
          wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

          StPr/19/0435

          prace ogólnobudowlane, pracow jazdy kat.B
          StPr/19/0588
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          Porządkowanie terenu, prace gospodarcze, sadzenie drzewek, prace w ogrodzie, docelowo praca na portierni.Wymagany stopień niepełnosprawności. Praca w Szubinie.
          StPr/19/0551

          Zajęcia rehabilitacyjne z osobami niepełnosprawnymi.Godziny do dogadania czy po 4 godizny dziennie czy 8 godzin w rolziczeniu na pół etatu.
          StPr/19/0557
          wynagrodzenie od od 1 125 PLN

          weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,dekretacja i księgowanie faktur kosztowych i sprzedażowych,wystawianie faktur,przelewów,obsługa kasy przedsiębiorstwa oraz kasy f
          StPr/19/0513
          wynagrodzenie od 2 500 - 2 700 PLN

          szycie i krojenie tkanin, we własnym mieszkaniu, wymagana własna maszyna overlock i stebnówka, mile widziany własny samochód
          StPr/19/0495
          wynagrodzenie od od 14,7 PLN

          współpraca z klientami (głównie zagranicznymi),realizacja zamówień produkcyjnych wraz z przygotowaniem pełnej dokumentacji, opieka nad całym procesem produkcji odzieży, współpraca ze szwalniami i dost
          StPr/19/0466
          wynagrodzenie od od 2 500 PLN

          Naprawa pojazdów samochodowych
          StPr/19/0396