Pracownik fizyczny (uzupełnienie)

Miejsce pracy: Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace porządkowe, prace naprawcze, -pomoc w drobnych pracach budowlanych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 21.05.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Dąbrowskiego 46, 89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomo
      Osoba do kontaktu: Jolanta Azjan-Walczak
      Numer telefonu: 52-3849278
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie, CV
      obsługa klienta na poszczególnych stoiskach, towarowanie sklepu, towarownie sklepu; dwie zmiany 6.30-14.30 i 14.00-22.00 Pierwsza umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
      StPr/19/0873
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Monter instalacji centralnego ogrzewania,instalacji wodnokanalizacyjnej, instalacji gazowych,przydomowych oczyszczalnie ścieków
      StPr/19/0759

      Kucharz
      StPr/19/0770

      pielegnacja roslin i koszenie traw, pracw przy wycince krzewów Oferta pracy w ramach robót publicznych - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
      StPr/19/0869

      praca biurowa polegająca na pracy przy komputerze przy sporządzaniu projektów budowlanych, wykształcenie wyższe budowlana lub średnie budowlane w trakcie studiów, mile widziane doświadczenie, obsługa
      StPr/19/0809

      - diagnozowanie usterek - serwis i bieżące konserwacje - montaż podzespolów w pojazdach - obsługa urzadzeń warsztatowych - wymiana opon, oleju, filtrów Oferta pracy w ramach refundacji składek na ubez
      StPr/19/0793

      murowanie, tynkowanie, szpachlowanie, montaż płytek, malowanie, gipsowanie, docieplanie budynków, elewacje zewnętrzne
      StPr/19/0791
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      prace porządkowe, prace naprawcze, -pomoc w drobnych pracach budowlanych
      StPr/19/0751

      dokonywanie odczytów wodomierzy, wprowadzanie stanów wodomierzy do komputera przenośnego
      StPr/19/0711

      -obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, przyjmowanie , wykładanie towaru
      StPr/19/0667