Kucharz

Miejsce pracy: Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Kucharz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Dąbrowskiego 46, 89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomo
    Osoba do kontaktu: Paweł Wronka
    Numer telefonu: 523911310
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv, skierowanie
    pielęgnacja roślin i koszenie traw, prace przy wycince krzwów Oferta pracy w ramach robót publicznych - przeznaczona dla osób z terenu wiejskiego zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle n
    StPr/19/0944
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    odczyty wodomierzy u odbiorców wody, wydruk faktur, dostarczanie umów i upomnień, sprawdzanie plomb na wodomierzach, dokonywanie rozliczeń z odczytów, obsługa klienta; wykształcenie średnie, prawo ja
    StPr/19/0747
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    - produkcja schodów - przygotowywanie materiału drzewnego do wykonania wszystkich elementów schodów
    StPr/19/0768
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    - produkcja schodów - przygotowywanie materiału drzewnego do wykonania wszystkich elementów schodów Oferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym U
    StPr/19/0924
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Monter instalacji centralnego ogrzewania,instalacji wodnokanalizacyjnej, instalacji gazowych,przydomowych oczyszczalnie ścieków
    StPr/19/0759

    Kucharz
    StPr/19/0770

    praca biurowa polegająca na pracy przy komputerze przy sporządzaniu projektów budowlanych, wykształcenie wyższe budowlana lub średnie budowlane w trakcie studiów, mile widziane doświadczenie, obsługa
    StPr/19/0809

    - diagnozowanie usterek - serwis i bieżące konserwacje - montaż podzespolów w pojazdach - obsługa urzadzeń warsztatowych - wymiana opon, oleju, filtrów Oferta pracy w ramach refundacji składek na ubez
    StPr/19/0793

    murowanie, tynkowanie, szpachlowanie, montaż płytek, malowanie, gipsowanie, docieplanie budynków, elewacje zewnętrzne
    StPr/19/0791

    prace porządkowe, prace naprawcze, -pomoc w drobnych pracach budowlanych
    StPr/19/0751