Mechanik samochodowy (uzupełnienie)

Miejsce pracy: Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Naprawa pojazdów samochodowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 13.02.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Mechanik pojazdów samochodowych*
      Uprawnienia:
      • Obsługa komputera
        Wymagania dodatkowe
        Wykształcenie:
        • średnie zawodowe, mechaniczne
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: kontakt przez PUP
          Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
          Adres: Sportowa 7, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Jolanta Azjan-Walczak
          Numer telefonu: 52-391 13 16
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: skierowanie
          przekazania dokumentów:
          szycie odzieży; doświadczenie mile widziane
          StPr/20/0255
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          różne prace administracyjno-biurowe, dbałość o stan zachowania muzealiów i ich właściwe zabezpieczenie, organizacja wystaw i innych przedsięwzięć muzealnych, opieka nad zwiedzającymi Oferta stażu - pr
          StPr/20/0219
          wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

          obsługa programu MS OFfice, prace przy komputerze sporzadzanie tekstu tworzenie prezentacji, zaproszeń podziekowańmarker opinii, orzeczeń
          StPr/20/0224

          obsługa klienta wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych dbanie o porządek przy stanowisku pracy obsluga kasy fiskalnej i terminala
          StPr/20/0209

          odczyty wodomierzy u odbiorców wody, wydruk faktur, dostarczanie umów i upomnień, sprawdzanie plomb na wodomierzach, dokonywanie rozliczeń z odczytów, obsługa klienta; wykształcenie zawodowe, średnie
          StPr/20/0212

          różne prace administracyjno- biurowe Oferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
          StPr/20/0173

          StPr/20/0174

          przygotowywanie półproduktów do dań Oferta pracy dla bezrobotnych powyżej 50 roku życia - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
          StPr/20/0179

          Układanie kart czytelników , pomoc przy organizowaniu imprez dla dzieci, pomoc przy ewidencj zbioru, obsługa czytelnika
          StPr/20/0138

          Naprawa pojazdów samochodowych
          StPr/20/0141