Mechanik samochodowy (uzupełnienie)

Miejsce pracy: Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Naprawa pojazdów samochodowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 13.02.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Mechanik pojazdów samochodowych*
      Uprawnienia:
      • Obsługa komputera
        Wymagania dodatkowe
        Wykształcenie:
        • średnie zawodowe, mechaniczne
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: kontakt przez PUP
          Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
          Adres: Sportowa 7, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Jolanta Azjan-Walczak
          Numer telefonu: 52-391 13 16
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: skierowanie
          sprzedaż towarów, utrzymywanie porządku, wykładanie towarów Oferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy - przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
          StPr/20/0269
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          dbanie o estetykę i właściwy stan techniczny urządzeń, obsługa imprez, nakrywanie do stołu, dekoracje, przygotowywanie sali do zleconych imprez Oferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
          StPr/20/0270

          naprawa samochodów, przyczep Oferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy - przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
          StPr/20/0282

          - diagnozowanie usterek - serwis i bieżące konserwacje - montaż podzespołów w pojazdach - obsługa urzadzeń warsztatowych - wymiana opon, oleju, filtrów Oferta pracy w ramach refundacji składek na ubez
          StPr/20/0332
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          kontakt telefoniczny i bezpośredni z klientami, obsługa dokumentów związanych z ubezpieczeniem
          StPr/20/0273
          wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

          Naprawa pojazdów samochodowych
          StPr/20/0141