Mechanik pojazdów samochodowych

Miejsce pracy: Sportowa 11, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: naprawa samochodów- naprawa zawieszenia, ukladu hamulcowego, silników, wymiana sprzęgła, przegląd techniczny auta.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 09.06.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe, brak
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
        Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mar-Gos Marian Uciński
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Sportowa 11, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Marian Uciński
        Numer telefonu: 501 331 878
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: 08.06.2020 - 08.07.2020, Godziny : 0800 - 14.00
        obsługa klienta obsługa kasy fiskalnej i terminalu udział w zabiegach stylizacji paznokci
        StPr/20/0567
        wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

        naprawa samochodów- naprawa zawieszenia, ukladu hamulcowego, silników, wymiana sprzęgła, przegląd techniczny auta.
        StPr/20/0503
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Monter instalacji centralnego ogrzewania,instalacji wodnokanalizacyjnej, instalacji gazowych,przydomowych oczyszczalnie ścieków Oferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy - przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
        StPr/20/0459

        naprawa pojazdów samochodowych, wykształcenie zawodowe Oferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
        StPr/20/0453