Lakiernik samochodowy (nr 2136)

Nr oferty: StPr/20/2136Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Miejsce pracy: Powstańców Wielkopolskich, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace lakiernicze przy pojazdach samochodowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 01.08.2020
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Zawód:
    • Lakiernik samochodowy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zakład Stolarski Bogumił Michałowski
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Winnica 10, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Bogumił Michałowski
      Numer telefonu: 601-639-347
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: tel. kontaktowy: 601-639-347 w godz. 8.00-17.00
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8.00-17.00
      prowadzenie i obsługa sekretariatu szkoły, prowadzenie korespondencji,
      StPr/20/0746
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      pryjmowanie dostaw towarów obsługa kasy fiskalnej, terminala oraz urządzeń sklepowych bezpośrednia obsługa klientów organizowanie zaopatrzenia
      StPr/20/0688

      prace blacharskie przy pojazdach samochodowych
      StPr/20/2135
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      prace lakiernicze przy pojazdach samochodowych
      StPr/20/2136

      obsługa podnośnika hydraulicznego, koparko-ładowarki oraz urządzeń pokrewnych
      StPr/20/2138

      obsługa klienta przyjmowanie i wydawanie towaru obsługa komputera i kasy fiskalnej
      StPr/20/0682

      różne prace administracyjno-biurowe, obsługa klienta, prowadzenie korespondencji z klientami; wykształcenie średnie i znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym; CV-wysyłać na e-mail: [email protected]
      StPr/20/0658
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Monter instalacji centralnego ogrzewania,instalacji wodnokanalizacyjnej, instalacji gazowych,przydomowych oczyszczalnie ścieków
      StPr/20/0638

      Monter instalacji centralnego ogrzewania,instalacji wodnokanalizacyjnej, instalacji gazowych,przydomowych oczyszczalni ścieków
      StPr/20/0639
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN