Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prowadzenie rekrutacji cudzoziemców, prowadzenie korespondencji, prowadzenie dokumentacji w języku obcym (język rozyjski i język ukraiński-znajomość języków w stopniu zaawansowanym), organizowanie spotkań; wykształcenie średnie ogólnokształcące; umowa zlecenie; 40 godzin tygodniowo
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 02.11.2020
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
    • ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Sportowa 7, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Jolanta Azjan-Walczak
        Numer telefonu: 523849278
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie, CV
        pielęgnacja roślin, koszenie traw, prace porządkowe na powietrzu Oferta pracy w ramach robót publicznych - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
        StPr/20/0924
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        StPr/20/0925

        prowadzenie rekrutacji cudzoziemców, prowadzenie korespondencji, prowadzenie dokumentacji w języku obcym (język rozyjski i język ukraiński-znajomość języków w stopniu zaawansowanym), organizowanie spotkań; wykształcenie średnie ogólnokształcące; umowa zlecenie; 40 godzin tygodniowo
        StPr/20/0927

        zgodnie z zawodem i specjalnością
        StPr/20/0928
        wynagrodzenie od od 3 300 PLN

        Magazynier-obsługa wózka widłowego, mile widziane doświadczenie, obsługa komputera; praca na dwie zmiany 8-16 i 12-20
        StPr/20/0907
        wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

        pomocnik brukarza, układanie kostki; praca w delegacji: Szczecin, Świnoujście, Goleniów; doświadczenie w pracy na budowie, mile widziane uprawnienia na maszyny budowlane, umiejętność pracy w zespole
        StPr/20/0903
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN