Specjalista do spraw rachunkowości i administracji

Miejsce pracy: Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: dekretowanie i księgowanie dokumentów, sporządzanie dokumentów finansowych i deklaracji podatkowych, kontakt z klientami, sporządzanie umów, udzielanie informacji na temat oferty firmy, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 02.11.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Komunikatywność
    • samodzielność i umiejętność planowania
    • Zaangażowanie
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Dąbrowskiego 46, 89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomo
        Osoba do kontaktu: Jolanta Azjan-Walczak
        Numer telefonu: 52 391 13 16
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie,cv,ksero św.pracy i szkoły
        przekazania dokumentów:
        prace ogólnobudowlane, docieplenia elewacji budynków
        StPr/21/1039
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        KIEROWCA C+E, TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY,
        StPr/21/1035
        wynagrodzenie od od 8 500 PLN

        Zajęcia ruchowe (usprawniające) z osobami niepełnosprawnymi.
        StPr/21/1016
        wynagrodzenie od od 1 400 PLN

        dekretowanie i księgowanie dokumentów, sporządzanie dokumentów finansowych i deklaracji podatkowych, kontakt z klientami, sporządzanie umów, udzielanie informacji na temat oferty firmy, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych
        StPr/21/1003

        praca przy rozbiorze mięsa
        StPr/21/0954
        wynagrodzenie od od 1 600 PLN

        praca z osobami niepełnosprawnymi w pracowni muzyczno-teatralnej; kontakt: [email protected]
        StPr/21/0945

        zamiatanie, mycie podłogi, odkurzanie, mycie okien, mycie sanitariatów; ustalony stopień niepełnosprawności
        StPr/21/0909
        wynagrodzenie od od 700 PLN

        prace porządkowo-gospodarcze wokół posesji; ustalony stopień niepełnosprawności
        StPr/21/0910
        wynagrodzenie od od 350 PLN