Fizjoterapeuta-rehabilitant

Miejsce pracy: Sportowa 2/a, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Zajęcia ruchowe (usprawniające) z osobami niepełnosprawnymi.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.11.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, kierunek: Fizjoterapia/rehabilitacja
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat), kierunek: muzyczne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Warsztat Terapii Zajęciowej "PELIKAN"
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Sportowa 2/a, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Magdalena Owczarek
      Numer telefonu: 663 36 36 69
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: poniedziałek - piątek od 8.00 do 14.00, Godziny : 08.00 - 14.00
      prace ogólnobudowlane, docieplenia elewacji budynków
      StPr/21/1039
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      KIEROWCA C+E, TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY,
      StPr/21/1035
      wynagrodzenie od od 8 500 PLN

      Zajęcia ruchowe (usprawniające) z osobami niepełnosprawnymi.
      StPr/21/1016
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      dekretowanie i księgowanie dokumentów, sporządzanie dokumentów finansowych i deklaracji podatkowych, kontakt z klientami, sporządzanie umów, udzielanie informacji na temat oferty firmy, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych
      StPr/21/1003

      praca przy rozbiorze mięsa
      StPr/21/0954
      wynagrodzenie od od 1 600 PLN

      praca z osobami niepełnosprawnymi w pracowni muzyczno-teatralnej; kontakt: [email protected]
      StPr/21/0945

      zamiatanie, mycie podłogi, odkurzanie, mycie okien, mycie sanitariatów; ustalony stopień niepełnosprawności
      StPr/21/0909
      wynagrodzenie od od 700 PLN

      prace porządkowo-gospodarcze wokół posesji; ustalony stopień niepełnosprawności
      StPr/21/0910
      wynagrodzenie od od 350 PLN