Zamknij

Szwaczka

Miejsce pracy: Jana Pawła II 54, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: szycie odzieży
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 17.03.2022
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Umiejętność szycia
      Wymagania dodatkowe
      Zawód:
      • Szwaczka maszynowa
        Pracodawca: "CMT POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Jana Pawła II 54, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Anna Radecka
        Numer telefonu: 519 702 157
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: 16.03.2022 - 16.06.2022, Godziny : 08.00-14.00
        Szycie galanterii skórzanej (torby, torebki)
        StPr/22/0508
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        -bezpośrednia obsługa klientów- handel detaliczny oraz kolektura lotto -przyjmowanie oraz wykonywanie bieżących zwrotów prasy -dbanie o czystość -wykonywanie i przyjmowanie zamówień -wykonywanie zadanych targetow sprzedażowych godziny pacy: 08.00-16.00 lub 12.00-20.00
        StPr/22/0473
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        obsługa klientów, kasy, wykładanie twarów, dbanie o czystość na sali sprzedażowej Oferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
        StPr/22/0441

        szycie odzieży
        StPr/22/0282