Zamknij
REKLAMA

Koronawirus w natarciu. Trzy kolejne przypadki w naszym województwie!

17:44, 20.03.2020 | metropoliabydgoska.pl
REKLAMA
Skomentuj

Do czternastu wzrosła liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim. W piątkowe (20 marca) popołudnie, najnowsze statystyki podało Ministerstwo Zdrowia.

W piątkowe popołudnie, resort podał najnowszą statystykę, wedle której są 33 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Polsce. Najwięcej z nich – 25 dotyczy osób z woj. mazowieckiego. 3 kolejne potwierdzone są w województwie kujawsko-pomorskim.

Potwierdzone wyniki testów dotyczą trzech mężczyzn. Jak przekazuje rzecznik prasowy Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego Adrian Mól, dwaj z nich niedawno wrócili z zagranicy i są hospitalizowani w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym w Bydgoszczy. Trzeci przypadek dotyczy starszego mężczyzny, który przebywa w domowej kwarantannie. Stan wszystkich jest dobry.

Pozostałe przypadki koronawirusa w Polsce dotyczą: 2 osób z woj. dolnośląskiego i po 1 osobie z woj. pomorskiego, podlaskiego i podkarpackiego. W sumie, koronawirusa wykryto u 411 osób. Jednocześnie resort informuje, że przyczyną śmierci 27-letniej kobiety (zmarła dzisiaj w szpitalu w Łańcucie) nie był koronawirus.

(metropoliabydgoska.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone