Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Komisjoner/pracownik Magazynu (k/m) - Niemcy

Data dodania: 2020-07-28 21:08:41ID: 583

525Pokaż numer[email protected]

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Północno-zachodnie Niemcy

Zakres obowiązków:

? Komisjonowanie produktów
? Ew. transport wewnętrzny paczek wózkiem widłowym
? Praca ze skanerem
? Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

? Zatrudnienie na dłuższy okres z perspektywą stałego zatrudnienia po 6 lub 9 miesiącach
? Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości od 10 do 12 ? brutto/h w zależności od doświadczenia i kwalifikacji ? zarobki oraz dodatki według taryfy płac iGZ
? Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
? Przyjazny system zaliczek
? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
? Nie poniesiesz kosztów wydania książeczki sanepidowskiej (26?), jeżeli przepracujesz minimum 3 miesiące.
? Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 59 ? za tydzień
? Tanie obiady w stołówce zakładowej
? Bezpłatną odzież roboczą
? Wsparcie polskiego koordynatora

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:

? Doświadczenia na podobnym stanowisku
? Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
? Gotowości do pracy dwuzmianowej w chłodnych temperaturach
? Podstawowej znajomości języka niemieckiego - wymóg konieczny
? Wytrzymałości fizycznej, odpowiedzialności oraz zdolności do szybkiego przystosowania się
? Mile widziane również prawo jazdy kat. B i własny samochód

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
[email protected] | Tel. 052/522 80 50