Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Pracownik ogólnobudowlany (k/m)

Data dodania: 2020-10-29 18:07:04ID: 671

052Pokaż numer[email protected]

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Lingen (Niemcy) oraz montaże na terenie całych Niemiec

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:

? Prace ogólnobudowlane
? Montaż okien i drzwi
? Regipsy
? Prace porządkowe

Oferujemy:

? Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości od 13 ? brutto/h w zależności od doświadczenia
? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
? Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie
? Nocleg podczas montaży opłacony przez pracodawcę
? Zapewnione śniadania i obiady
? Przyjazna atmosfera w pracy oraz zgrany zespół

Wymagania:

? Zdolności techniczne
? Doświadczenie na podobnym stanowisku
? Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
? Czynne prawo jazdy ? wymóg konieczny
? Mile widziany własny samochód
? Samodzielność, rzetelność

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
[email protected] | Tel. 052/522 80 50