Zamknij

Lwiątka i Króliczki w bibliotece

11:00, 02.06.2018 | RBP
REKLAMA
Skomentuj

W piątek i sobotę 29 i 30 maja 2018 r. bibliotekę w Samoklęskach Małych odwiedziły dzieci z grupy Lwiątek oraz Króliczków oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Turze.

Dzieci zapoznały się z księgozbiorem biblioteki, dowiedziały się jak zostać czytelnikiem. W czasie spotkania przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w zajęciach oraz z uwagą i skupieniem wysłuchały opowiadania Ireny Landau „Lenka i magiczne drzewo”.

Następnie udały się na wycieczkę plenerową „Śladami Jana Brzechwy” podczas której zapoznały się z twórczością poety. Na pożegnanie obiecały, że będą wracać do „domu książki” Formę przygotowała i przeprowadziła kierownik biblioteki Pani Grażyna Gabryszewska.

(RBP)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone