Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
12:54, 08.10.2018
O czystość należy dbać zawsze i w każdym przypadku. Nie ma nic gorszego niż życie w brudnym mieszkaniu czy jazda zakurzonym autem. Jeżeli szukasz uniwersalnych środków czyszczących, to ten tekst jest właśnie dla ciebie. Prezentujemy w nim ściereczki z mikrofibry oraz rękawice do mycia samochodu.
08:27, 02.10.2018
Polski rynek e-commerce wart jest już ponad 40 mld złotych i wszystko wskazuje na to, że wciąż rośnie w siłę. A w czasach rosnącej popularności zakupów on-line wzrasta zapotrzebowanie na usługi kurierskie, co za tym idzie, rozwija się też branża ubezpieczeń.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
09:47, 25.09.2018
Wyjazd na wakacje kamperem to wspaniała przygoda dla całej rodziny. Na wycieczkę można wybrać się spontanicznie i zdecydować się na odwiedzenie wielu różnych lokalizacji. O czym pamiętać, jeżeli planuje się wakacie objazdowe w samochodzie campingowym?
12:40, 19.09.2018
Każdego roku na rynek trafiają coraz bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia, bez których nie wyobrażamy już sobie codziennego życia. I choć często są zaawansowanym multimedialnie kombajnem z podręcznym komputerem zamkniętym w niewielkiej obudowie, to psują się na potęgę. A im nowszy sprzęt, tym wyższa jego cena. Dopiero patrząc na nią można wyjść z założenia, że może warto ubezpieczyć gadżet i uchronić swój portfel przed nieprzewidzianymi wydatkami.
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
2
00:00, 07.08.2018
Ogród nowoczesny - czyli idealny do miast, dla zapracowanych, elegancki, mało wymagający - w naszym artykule podpowiadamy jak go założyć.
12:24, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
13:31, 10.07.2018
Gdyby zapytać napotkaną na mieście kobietę, co jest jej największym wrogiem, prawdopodobnie bez namysłu odpowiedź nawiązywałaby do problemów ze skórą i ciałem. Cellulit jak się okazuje, jest problemem, którego kobiety wstydzą się, nie chcą o nim rozmawiać i wciąż szukają skutecznej metody na walkę z nim. Odkryj razem z nami sposoby, które gwarantują sukces!
REKLAMA
13:36, 26.06.2018
W dzisiejszych czasem podróż samolotem jest jednym z wielu środków transportu, a samoloty już nie wywołują tyle emocji, co kiedyś. Mimo to, wielu ludzi zastanawia się, czy podróż samolotem jest bezpieczna. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że bezpieczna i bezproblemowa podróż samolotem najczęściej leży w rękach pasażerów. Dlaczego? Otóż odpowiednio zaplanowana i dobrze przygotowana podróż często okazuje się kluczem do sukcesu. Zobacz, jak przygotować się na podróż samolotem.
15:57, 18.06.2018
Jeśli jesteś tegorocznym maturzystą masz szczęście. Przed Tobą prawdopodobnie najdłuższe wakacje w życiu! Zaplanowałeś już najbliższe miesiące? A może chcesz spędzić ten czas produktywnie i szukasz inspiracji? Zobacz, na co warto postawić i jak dobrze wykorzystać tak długi okres bez nauki i innych zobowiązań.
12:49, 06.06.2018
Jeśli chcesz kupić samochód używany, weź pod uwagę ten po leasingu. Bardzo często samochody osobowe poleasingowe są w całkiem dobrym stanie technicznym, pomimo przejechanych wielu kilometrów. Dzieje się tak dlatego, że samochody te zazwyczaj miały regularnie robiony przegląd techniczny w autoryzowanych serwisach. Ponadto takie samochody niekiedy określa się mianem poflotowych – auta, których leasingobiorcy nie zdecydowali się wykupić.
21:28, 04.06.2018
Wiele osób marzy o własnym domu, gdy już się te marzenia spełnią są niewyobrażalnie szczęśliwi. Warto jednak pamiętać, że nasze gniazdko powinno być dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, aby nam się dobrze w nim mieszkało. Nie zapominajmy o jego ociepleniu. Obecnie najczęściej w tym celu wykorzystuje się panię poliuteranową- co warto wiedzieć na ten temat?
19:24, 04.06.2018
Dzieci nie znoszą monotonii i nudy, gdyż mają w sobie naturalną ciekawość świata, a ponadto nieprzebrany zasób energii, beztroskę i nieustanną chęć do działania. Spokojne wakacje na łonie natury mogą okazać się dla nich fantastyczne pod warunkiem, że dostarczymy im różnych rozrywek. Dlatego podczas każdego wyjazdu na wakacje należy zapewnić im moc atrakcji, aby czuły się szczęśliwe i z radością wspominały wspaniałe wakacje z rodzicami.
REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone