Zamknij

Prace budowlane przy Tysiąclecia trwają, będą utrudnienia w ruchu drogowym

16:24, 06.03.2021 | mm/UM Szubin
Skomentuj
REKLAMA

Urząd Miejski w Szubinie informuje, że od 8 marca 2021 r. planowane jest całkowite zamknięcie skrzyżowania łączącego ulice Ogrodową, Wiewiórowskiego, Pałucką i Tysiąclecia w Szubinie.

Zmiana wynika z rozpoczęcia robót budowlanych dotyczących budowy ronda w miejscu ww. skrzyżowania. W związku z powyższym wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu drogowego, skrzyżowanie zostanie całkowicie wyłączone z użytkowania, objazd do poszczególnych ulic oznaczony zostanie na zamontowanym dodatkowym oznakowaniu drogowym.

Koszt inwestycji to 1.652.429,85 zł, wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "InoDrog" sp. z o.o. z siedziba w Inowrocławiu. 

Roboty planuje się zakończyć w terminie do 30 czerwca 2021 r. Prosimy o stosowanie się do wprowadzonych zmian w organizacji ruchu.

Trwają roboty budowlane związane z realizacją zadania inwestycyjnego pn. "Budowa drogi łączącej ul. Kcyńską z ul. Tysiąclecia w Szubinie". Wykonawcą robót jest firma Kowalski Budownictwo Sp. z o.o. z siedzibą w Żninie.

Zakończenie robót planowane jest w terminie do 31.08.2021 r. Koszt zadania wyniesie 1 966 032 zł. Inwestycja dofinansowana jest ze środków Funduszu Dróg Samorządowych w kwocie 983 016 zł.

Poniżej prezentujemy kilkanaście zdjęć z lotu ptaka przedstawiających postęp prac. 

(mm/UM Szubin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ObywatelObywatel

0 1

Zastanawiam się w czyjej głowie było zamknąć przejazd Pałucka Ogrodową. Ten co to planował to ewidentny głąb. Ludzie jeżdzą po chodnikach a jak za garażami znaleziono przejaz to nast dnia postawiono pachołki. BRAWO. Dlaczego nie zrobiono najpierw odcinka tysiąclecia kcyńska, lub zablokować i wykonać prace na tej ulicy, a gdy gotowa ruszyć z innym odcinkiem. Dziś obserwowałem Panów, dramat jakiś, rozrywane wszystko jak w Pcimiu. 22:25, 16.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%