Zamknij
REKLAMA

Półkolonie Zimowe Aktywnie i bezpiecznie

08:56, 06.02.2019 | SzDK
REKLAMA
Skomentuj

W dniach 14.01.2019r. - 24.01.2019r. z inicjatywy Dyrektor pani Aliny Gordon w Szubińskim Domu Kultury oraz w Świetlicy Wiejskiej w Królikowie, Kołaczkowie, Zamościu odbyły się półkolonie zimowe "Aktywnie i bezpiecznie" z programem profilaktycznym dla dzieci i młodzieży z Gminy Szubin. Z roku na rok cieszą się one coraz większym zainteresowaniem na terenach wiejskich.

Dzieci brały udział w zajęciach dotyczących aktywnego spędzania czasu wolnego, zajęciach profilaktycznych wspierających pracę nad harmonijnym rozwojem osobowości i zdrowym stylem życia.

Wyjazd do Centrum Zabaw Family Park w Bydgoszczy miał na celu wyposażenie młodego człowieka w umiejętności budowania dobrych relacji i pozytywnych więzi opartych na skutecznej komunikacji.

Pracownicy Szubińskiego Domu Kultury czynnie włączyli się w pomoc w realizacji zadań między innymi poprzez prowadzenie zajęć z dziećmi. Realizatorem półkolonii było Centrum Edukacyjno - Terapeutyczne BAHAMA Beata Bethke z Bydgoszczy . Wypoczynek przeszedł pozytywną kontrolę z Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Nakle nad Notecią oraz z Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Projekt półkolonii dofinansowany został z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szubinie.

(SzDK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (2)

BobBob

2 0

Super sprawa,tak trzymać. 10:12, 06.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mamamama

0 0

supeł pomysł 10:06, 08.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone