Zamknij
REKLAMA

Studniówka w Zespole Szkół im. prof E. Chroboczka w Szubinie

08:50, 27.01.2020 | ZSP Szubin
REKLAMA

24 stycznia 2020 roku w Pałacu Młodocin odbyła się Studniówka Klasy IV Technikum Zespołu Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie. Ten szczególny wieczór rozpoczęli przemową: Klaudia Kuźniak oraz Eryk Ostrowski. W imieniu całej klasy na ręce pani Dyrektor Alicji Jaśkowiak, wychowawcy pani Anety Szudy oraz przybyłych nauczycieli złożyli podziękowania i kwiaty za ciężką pracę i włożony wkład w edukowanie uczniów. Głos oddano dyrektor szkoły pani Alicji Jaśkowiak, która dokonała oficjalnego otwarcia studniówki słowami: "Poloneza czas zacząć..." Nie zabrakło również toastu za pomyślne zdanie matury. Poprowadziła Pani dyrektor Alicja Jaśkowiak wraz z prymusem kadetem Pawłem Mellerem. Poloneza tańczyła również wychowawczyni klasy w parze z Mikołajem Wiśniewskim.

Kolejnym punktem programu były wspólne zdjęcia grupowe, po których uczniowie rozpoczęli wspólną zabawę. Około godziny 23:00 przyszedł czas na wspólne obejrzenie filmu prezentującego dzieje klasy na przełomie 4 lat, wykonanego przez uczniów klasy. Potem na Sali pojawił się pojawił się pyszny tort, z napisem „Studniówka 2020”. Wszyscy we wspaniały humorze i z uśmiechem na twarzy bawili się do białego rana. Zdaliśmy kolejny egzamin pokazując, że potrafią się świetnie bawić. Doskonała organizacja zabawy zapewni wiele wspaniałych wspomnień na długie lata.

W imieniu całej klasy, chcielibyśmy podziękować wszystkim nauczycielom, rodzicom którzy zaszczycili nas swoją obecnością w tym ważnym dla nas dniu. Szczególne podziękowania należą się także nauczycielowi Wychowania Fizycznego, pani Dorocie Adamczewskiej pod której okiem opanowaliśmy Poloneza do perfekcji.  Ponadto dziękujemy naszym sponsorom tj.: Pepsi Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o oraz firmie P.W. Lechpol sp. z o.o. których wkład pozwolił uświetnić naszą uroczystość. Na końcu chcielibyśmy podziękować panu Łukaszowi Koniecznemu (Dj Koniu) za oprawę muzyczną oraz panu Leszkowi Jaśkowiakowi za utrwalenie tego wieczoru na zdjęciach i filmie.

(ZSP Szubin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone