Zamknij
REKLAMA

Nakielscy policjanci proszą o pomoc w identyfikacji sprawczyni kradzieży

17:50, 30.04.2021 | KPP Nakło
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Nakła zwracają się o pomoc do osób, które mogą zidentyfikować kobietę podejrzewaną o kradzież gotówki z mieszkania na jednym z osiedli. Swoje spostrzeżenia można przekazać anonimowo.

Nakielski wydział kryminalny prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy z mieszkania na Osiedlu Władysława Łokietka w Nakle. Zdarzenie miało miejsce we wtorek (27.04.21) pomiędzy godziną 12, a 12.15.

Podejrzewana informując, że jest pracownikiem opieki społecznej nawiązała kontakt z wracającym z zakupów Seniorem i zaoferowała pomoc w doniesieniu sprawunków do jego mieszkania. Razem z pokrzywdzonym weszła do lokalu i wykorzystując nieuwagę domowników ukradła stamtąd pieniądze.

W toku postępowania zabezpieczono nagranie z wizerunkiem sprawczyni kradzieży, której do tej pory nie udało się zidentyfikować. Osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęcia proszone są o kontakt z nakielskim wydziałem kryminalny pod numerem 47 75 29 280. W sprawie kontaktować można się też z dyżurnym jednostki pod numerami 47 75 29 200 lub 75 29 221. Gwarantujemy anonimowość !

 

(KPP Nakło)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%